ZÁRUKA STABILNÍCH PŘÍJMŮ Z PRONÁJMU

V případě uzavření vybrané nájemní smlouvy bytu s Brigerd s.r.o. po dobu 2 let, firma garantuje stabilní vysoký příjem z pronájmu každý měsíc bez ohledu obsazenosti bytu.

Každý měsíc se vyplácí peníze dle dohodnuté výše částky v již podepsané smlouvě.

Tato nabídka se vztahuje pouze na byty v krátkodobém pronájmu v blízkosti centra Prahy.

PŘÍKLAD

Naši specialisté měli za úkol se postarat o správu a pronájem bytu 1 + kk o rozloze 28m2 v prestižním rezidenčním komplexu "Na Vackově"  v okresu Žižkova, v centru Prahy. Majitel bytu s námi uzavřel vybranou smlouvu o pronájmu bytu na dobu 2 let ve výšu 13 000 Kč měsíčně.

Vzhledem k lokalitě bytu (centrální část města, odkud se lze snadno dostat k hlavním památkám Prahy), byl byt pronajímán krátkodobě zahraničním turistům. I když byl byt čas od času prázdný, majitel od nás pravidelně dostával částku dohodnutou dle smlouvy vy výši 13 000 Kč měsíčně.

Naše společnost poskytovala další služby v podobě vítání a ubytovávaní hostů, též zajišťovala úklid a údržbu bytu. Nedílnou součástí bylo přijetí vratné zálohy od hostů, kterou lze případně využít k provedení oprav. Služby jako tyto spolu s provedením marketingu a propagace bytu na turistickém trhu jsou našim klientům poskytovávány zcela zdarma.

Napište nám